Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Runner_fxr #112 üzenetére

    Szerintem engedd el a dolgot. Én is milliószor meghallgattam már azt hogy a fenébe tudtam ennyit kerékpárra költeni, amikor az 50k-s ugyanúgy elvisz A-ból B-be dolgot...
    Ez tény és való csaak ugye én már tapasztaltam a sz*rtól kezdve az XTR/Dura Ace-ig szinte mindenfélét és nyilván nem utóbbit, de azért egy minimum szintet én is meghúzok. Másnak jó a gagyi is, különben elevve nem is gyártanák...
    Persze akiben volt annyi bátorság (az ára végett) hogy kipróbálta (vagy csak megemelte ha bátortalan) az vigyorgott és nem hitte el hogy ilyen is létezik...
    Szóval autó témára átültetve el lehet jutni A-ból B-be egy 150-200k-s használt autóval is meg egy 6-10 millás autóval is, csak nem mindegy hogyan...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák