Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ribizly #6 üzenetére

    Köszi.

    Ez csak egy blogos bemutató volt, nem alapos és konkrét teszt, de ez szerepel is rögtön a legelején. Perfect control méréshez meg igazából valami gépet kéne építeni, ESR MouseScore 2007 mintára.

    -----------------------------------------------------------------

    (#4) SunMount3r: Igen, pont erre írtam a végén, hogy első látásra nem sok jó függött a levegőben, de aztán némi használat után kellemes csalódás volt. A tartósságról meg dönt majd az idő.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz ribizly #13 üzenetére

    Lesz teszt is, csak a "tesztes" része (Paint, Enotus/bámiegyéb stb.) szerintem sokszor nem adja vissza a valós felhasználás alatt szerzett benyomásokat (nyilván, ha nem Painttel akarunk dolgozni )) ). Jó példa erre az SS Kinzu v1; prediction mellé olyan hardveres gyorsítás a szenzorban, amit nem tudsz kikapcsolni - ergo mikor egy technológiailag "jobb" egérrel akarod összehasonlítani mondjuk egy játékban, akkor ugyanazon a cpi-n kicsit tweakelni kell a sensitivity-n, és mindig lesz valami acceled. Paint próbáját se akarod annyira látni. Sokan szeretik, sokan nem.
    Olyat lőttem vele, hogy magam alá zokogtam a gyönyörűségtől. De mivel low sens + accel ftw, szóval várható volt. ;]

    Persze nyilván ilyenről is írsz majd a tesztben, de akkor meg gyakorlatilag majdnem teljesen okafogyottá teszi magát a "tudományos" rizsa, hiszen ami végeredményben számít, az a személyes élmény - bár erre az interneten fellelhető egeres írások min. 90 %-ban nem lehet/szabad építeni.
    A technikai rész szerintem inkább csak az abszolút hulladékot segít szanálni az első körben.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák