Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    Reklám blokkoló nélkül Google ökoszisztémába? Margit nóóómális? Nem, nem fogok az időmmel fizetni a világ egyik leggazdagabb cégének a "sz*r szolgáltatásáért" mert ez a mainstream, van 1-2 helyen ahol "pétrion"-on vagy csatorna tagsággal fizetek kávé/sör kombót az alkotónak esetleg dobok twitch (tetszőleges streaming platform here it) dobok egy kis zseton havi szinten mert szórakoztat (igen én vagyok az aki egy scetch-ért pl UE engine ingyenes tartalomért is dobok 1-2 euro "Coffee Money"-t), és lelki békével vágok ki minden reklámot az ablakon. Van egy "használaton" kívüli Google fiókom, ami full passzív miatt csak a telefon/yt miatt van fenntartva... ahol lehet száműztem enyveséket, amióta a kereső is egyre több spam oldalt dob fel egy egy spéci keresés alkalmával vagy 240p indiai videjót robot hangon... (utóbbi fél évben), bocsánat, hogy nem facebookra keresek "reája", hanem mondjuk egy hibakódra, hogy mi a franc is az, az én kva anyámat tudom :DD

    #53 bunfi
    Szorul szóra egyetértek...

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz updog #68 üzenetére

    Kivételesen a Google-re*. Csak úgy a saját megjegyzésem, #nooffense, ha úgy fogalmazok.

    Ha van egy jó szolgáltatásom, pl kereső, vagy médiaplatform, vagy levelező, amit szépen egy kalap alá vonok mert nah. Uberalles nagyon jól tudjuk a tech iparban.

    Toljon reklámokat a keresésem elé, toljon reklámot a videó elejére egyet meg a kis téglalapot a aka addsense. Nem érdekel, de mikor a szolgáltatás is egy trágyakupac lesz amellett, hogy a tartalmat nem látom a reklámtól és még pénzt akar rólam lehúzni, és ő még többet akar az nem pálya, lehet itt jönni a önkényes cenzúrával, a ráerőltetéssel, de amit a Google csinál jó pár éve YT-val vagy a Keresőjével, az már kimeríti a gusztustalan pénzlehúzás fogalmát, mert mindenki ide tölt fel, erre index-eli az oldalát, meg google business meg térkép meg minden, 70% monopolban van (DDgo, Yandex, Bing stb. mellet), egyszerűen mindent felvásárolt szépen ami neki kellet, azt jól el is krta, pont mint az MS a skype-ot, vagy a facebook... Egyszerűen nem lehet őket megkerülni, írom ezt egy céges Windowsról, úgy, hogy a telefonom android van, messenger van megnyitva miközben instán éppen valakinek tetszett egy képem :DDD. DDgo-t használok már inkább keresőre, főleg, hogy angolul nagyon jól hozza a találatott sőt talán jobban működik mint a Google, illetve Proton-ért havi szinten fizetek. (Nem a privancy miatt, egyszerűen jó a proton szolgáltatása számomra).

    Sok, helyen ahol járok ki is van nyomva a reklámblokkoló, pl. a PH!-n is. Mert, ha már nem fizetek, azt a két - három bannert elviselem, de ne essünk át a ló túl oldalára, :), főleg ne egy google, facebook.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz azbest #155 üzenetére

    Máshol nem szarnak bele nagy ívből... Dolgoztam pár országba, mentem látogatóba (munkából kifolyólag), Ha ott azt mondja pl.: Az IT ez kell akkor kell, ha 10n vannak a HR-n hogy pocsék a bér akkor bértárgyalást csinálnak... Nálunk meg könyöröghetsz, csalhatsz, lophatsz. Úgy sem kapsz semmit, sőt, ha nem tetszik lapátra is tesznek. Itt mindenki mindenbe sz*rik bele, legyen az vezető vagy alkalmazott... vagy csak már beletörődtek... Voltam látogatóban a hazai és a külföldi Audinál is... ég és föld nem csak a bérezés, hanem a hozzáállás is.

    3 T elve, Tilt, Tűr, Támogat... ez még mindig így van pedig eltelt lassan 70+ év... Van baj nyugaton is nem is kevés, de legalább emberszámba vesznek, itt te csak egy gép vagy aki dolgozik alamizsnáért (alamizsna lehet 120 netto - 3 milko netto is)... Tök mindegy, hogy Senior Hiperszuper menedzser vagy egyszerű futószalag munkás vagy... Pofa lapos és csinálod lefele taposol felfele nyalsz. :U

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák