Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    senior tag

    Igazából jól néz ki, de ez is biztos lesz 5,6-6-7" mert az kell.

    Pedig egy ilyen kialakítással és 5"-os képernyővel már tökéletes telefon lenne. Kíváncsi vagyok melyik gyártó fogja fel ezt leghamarabb.
    De lehet megvárják míg jön az iPhone SE2 (ha olyan lesz mint az elképzelések) és jól letarolja a piacot, utána a többi észlény is elkezdi gyártani a "kisebb" telefonokat is.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz -Skylake- #22 üzenetére

    Milyen piacot? Hát a kis telefonok piacát.

    Sajnos év végén nincs szétszedve (vagy csak én nem találom) egyes telefonokból mennyit adtak el így csak negyedéves jelentéseket találok de megjelenésekor USA piacon összes eladott telefonból 5,5% volt iPhone SE, angol piacon 9,2%. Ezzel ez lett a legjobban fogyó telefon előzve az Galaxy S7-et is 9,1%. De ez csak egy negyedév. [link]
    Szerintem pont azt mutatja hogy van igény rá.
    12-13 centis telefon full képernyővel már elég jó. Sony Compactokba nem mennék bele, szerintem ritka csúnya mind, elölről és oldalról is. De az biztos hogy megosztó.

    Nekem egy SE Xperia Arc van még mindig mert nem tudom lecserélni. Nincs mire. Ha az iPhone SE2 kijön úgy mint a képeken akkor arra fogom. Ha valaki kihoz egy értelmes méretű 5" akkor arra. De nekem nem kell 14-15-16 centis telefon az biztos.

    Ahogy a többiek is írták, egyetértek velük nem a vásárló határozza meg a piacot. A gyártók eldöntik hogy ekkora legyen, és ha ahhoz van tonnaszám alkatrész akkor mind 5+" fog gyártani.
    Kb. mint a TV piacon.
    Felmérték hogy mennyi igény van 3D TV-re? Nem. Beöntötték és kb csak azt tudtál venni.
    Felmérték hogy mennyi igény van okosTV-re? Nem. Beöntötték és kb csak azt tudsz venni.
    Most felmérik hogy van-e igény 8k-ra? Nem. Pár év múlva már csak azt tudsz majd venni. De szerintem most is feladja a leckét ha egy minőségi fullHD paneles TV-t akarsz venni, mindenféle hülyeség nélkül, mert mondjuk csak "kivetítőként" használod.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

  • paatrick

    senior tag

    válasz judas13 #81 üzenetére

    Igazából elég jó állapotban van :DDD sose volt leejtve meg ilyenek, de tokja se volt soha, az első gombokon kezdett az ezüst festék leperegni így azt szépen leszedtem. De én is azt számoltam hogy már 6 éves lesz lassan.
    Én nem vagyok nagy telefonos így még bőven elég. Játszani nem szoktam. Amire kell: telefon, sms, jegyzet, szökő évente fotó, gps (bár kb 1 perc alatt talál műholdat :DDD ) net se túl acélos rajta már. De ha majd lecserélem akkor a következő is kb ezen funkciókra kell majd.
    Azt amit az emberek telefonon csinálnak (facebook, böngészés) én mindet gépen. Van egy 23" IPS monitor ennek nyomába se érhet egy telefon. Film, sorozat meg TV-n kanapéról.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák