Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ]Phobos[

    senior tag

    válasz JuliusCaesar #9 üzenetére

    Nem akarlak megsérteni, de mindenkiből ki lehet hozni az állatot. És nem is nehezen. Persze az emberek képesek összefogni, akár az életüket adni egy eszméért, pl. a szabadságért, igazságért, csak ezek az idők kezdenek elmúlni. Az ember olyan, mint az érem, mindenkinek 2 oldala van( talán a történelem nagy tanítói és vallási vezetői között akad kivétel, de ezt nem tudom elképzelni ).

    Jövőbe látás, hihetetlen sebességű regeneráció, stb. ezekre láthattunk példákat, meg pl. a kislány aki látta a betegeiben a betegségeket, stb. stb. stb. Túl sok ilyen van ahhoz, hogy csak kényelmesen félresöpörjük. Például egy könnyen hihető dolog: megérzés. Az állatok, így csökkent mértékben mi is, ösztönösen megérzik a veszélyt. Persze azon vitatkozhatunk, hogy természet feletti, vagy inkább paranormális. Én inkább az utóbbi jelzőt használnám.

    Csak azért írtam, mielőtt jönne egy nagyfejű tudor és benyögné, hogy persze itt, ott meg amott éheznek. Ez csak rosszabb lesz, mert a társadalmi rétegek között kezd hatalmas lyuk tátongani. Ugyanez igaz nagyban a különböző országok anyagi helyzetére is.
    Az afrikai kormányok amennyire én tudom, 1 az 1-ben korruptak. A törzsi villongásokról meg ne is beszéljünk.

    Ma azt a kort éljük, ahol ember embernek farkasa, de nem természetszerűleg, hanem mert mesterkélten rá van kényszerítve az életben maradáshoz( vagy inkább az életszínvonala és a társadalmi elhelyezkedésének megtartásához )

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Új hozzászólás Aktív témák