Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Pityesz4734 #18 üzenetére

    Nono, én így, csinálom, nem vacillálok a GE jelez és kész inline telepítéssel tolom is fel, lekopogom, nem volt még bajom belőle, egyszer volt egy olyan vicces eset, hogy a driver telepítés után megjelent az értesítési ikonoknál a tálcán az "csatlakoztatott eszköz" ikon - tudod mikor pendrive-ot vagy külső HDD-t csatlakoztatsz - és ott le lehetett "választani" a VGA-t ;] nem vagyok szívbajos rá is kattintottam (vártam, hogy a gép oldalán kiadja a VGA-t) annyi történt hogy egy pillanatra fekete lett a képernyő.

    DE erre sok panasz jött és 1-2 napon belül jött rá egy javítás de már pár óra múlva is jött egy regedit kulcs amit hozzáadva orvosolta ezt.

    Nekem a gépemen gyakorlatilag minden program naprakész, ha egy programot nem fejlesztenek, vagy rossz irányba pl. dameon tools, utorrent, winamp stb. akkor arról váltok, nem vagyok ilyen téren szentimentális.

    NA DE itt a saját nem szívbajos hozzáállásomról írtam, de a korábbi cikkben említettem, hogy VAN hivatalos Nvidia fórum amit érdemes könyvjelzőzni és ha új driver megjelenésről hall az ember akkor figyeli a panaszokat és ha úgy érzi hogy az esetleges hibák nem érintik az ő rendszerét (más oprendszer, más VGA, más csatoló, más játékok alatt stb.) akkor egy hét eltelte után (ha nagy gebasz van egy hét elég hogy kiboruljon a bili) telepítheti akár GE-n keresztül akár DDU-val manuálisan.

    + Úgymond akkor KVÁZI "kötelező" telepíteni, ha olyan játékhoz jön javítás, optimalizáció stb. amivel a delikvens AKTUÁLISAN játszik mert ilyenkor kb. 99%, hogy a javára fog válni, főleg ha eddig hiányosság miatt nem futott úgy ahogy szerette volna AKÁRMELYIK KORÁBBI DRIVER-REL SEM.

    "késztetés" " kötelező jelleg" miért ne? A tálcaikon jelzi, hogy driver érkezett rákattintok, hogy töltse le majd egyedi telepítést választok - nem kell vision cucc - és még a tiszta telepítést is bejelölöm és telepítem aztán egy gép restart és kész is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák