Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz rita7107 #42 üzenetére

    Fentebb írtunk rá, h mennyit is "vesztenek" az eladáson. Kérdések hozzájuk? Ugye még április 1 van? Mindig az a válasz, h indítsa újra, vírusos a gép, resetelje, etc. Nem egy-két kalandom volt trével (szervizesként is jártam pár helyen, gépeket, okos TV, stb. beállítani, lakásokban, irodákban hálózatot szerelni). Volt, ahol hibás volt a modem, mondtam a tulajnak, h jelezze. Azért még rábeszélték egy router resetre... Én jeleztem, h napok óta sz@r a mobilnet, a szokásos jó tanácsaik voltak csak. Szomszéddal beszéltünk, neki is ez volt, ő is telefonált, majd másnap megint én. Természetesen nem kaptak hibajelentést, reseteljek, vírusos, stb... bő két hétig ment a veszekedés velük, mire elismerték, h a tornyukkal volt a baj. A fullos előfizetésemre 3000 Ft jóváírást adtak, ami a havidíj fele sincs. Az üzleteikkel is probléma van... Mikor bementem, h a ~6 éve meglévő mobilnetet hosszabbítsam, akkor le sem kakáltak. Szó szerint. Én voltam a következő, köszönök, a csaj semmit nem mondott. Mondom mennyit kell várni? Visszajöjjek? SEMMI. OK, viszlát. Elsétáltam, vodánál vettem 2 full mobilnetet, annyi. Velük ilyen nincs, de telenor üzletben is normálisak, bár szakmai dolgokban Vodánál vannak leginkább képben. Szal. az árak mellett az üzlet és a kiszolgálás is fontos nekem. tré az kuka felénk.

    Akula: már 4 éve ott volt mobilnetem, akkor kaptam ingyen egy samu tabletet. Szal. régen volt ilyen. De voda is bekap6ja, 3 előfizu vagy 10 éve és készüléket ha vennénk, akkor 10k kedvezmény... így csak 5-10k-val lesz drágább, mint boltban. Röhej.

    nyogo83: hivatalos viszonteladó semmit nem jelent, ott listaár van. Másnál lehet olcsóbb. Ismerős cége klíma hivatalos forgalmazó, mikor láttam az árakat majd' elestem. Mondta, h csak listaáron rakhatja ki, viszonteladói az 20% instant, mennyiségre meg további kedvezmény... Gondolom itt is ez van.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák