Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz floatr #143 üzenetére

    +1
    A második bekezdésedre meg: +1 +1
    Ez a lényeg.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • ibenny

    senior tag

    válasz floatr #199 üzenetére

    Én mondjuk jellemzően pedig pont úgy hallgatom a zenét, szépen, csendben, otthon. Egyik szolgáltatásnál sem láttam felhívást erre nézve, hogy nem ajánlanák. :) Tipikusan útközben nem hallgatok semmit (biciklivel közlekedem).

    És továbbra sem bántom a Spotify-t, mert hosszú évek óta előfizető vagyok, családi csomagban is - jó, szerethető szolgáltatás, de ugyanúgy látom a többiekhez képest a hibáit/hiányosságait is, ami miatt azt gondolom, inkább azokra kéne jobban ráfeküdniük, nem a folyamatos csatározásra.

  • Giovan!

    addikt

    válasz floatr #215 üzenetére

    Én úgy tudom az USA-ban bizonyos esetekben legális a jailbreak, bár mint mondtam, ehhez nem értek. Meg nyílván nem opció az átlag usernek, ezt csak megjegyeztem, hogy meg lehet kerülni az Apple rendszerét is azért, mint minden rendszert.
    Független helyen lehet szervizeltetni, ezt nem tudom honnan veszed.

    A store 10 éve a rendszer része, és nem is volt konkurenciája mikor megjelent. Nem a létező állapotokat módosította az Apple azzal, hogy behozta a Store-t, csak kibővítette az iOS-t (nyílván azért mert ez még eladhatóbbá tette az iPhone-t és neki ez még több profitot jelentett). Ha előtte nyílt lett volna a rendszer, lett volna mondjuk 4-5 store, amiket betiltott volna a sajátja kedvéért, na akkor tényleg lehetne kényszerítésről beszélni, mert az addig a fejlesztők számára szabad rendszert összetörte és rákényszerítette őket a kooperációra. De errről nincs szó.

    Amúgy lehet, hogy az a probléma, amiért nem látod a problémát, hogy még nem próbáltál publikálni mobil appot, vagy szolgáltatást...

    Nem értem mi köze van ennek bármihez, az itt kommentelők zöme mégcsak nem is iPhone-t használ, mégsem rója ezt fel senki nekik, mert a véleményük ettől még lehet releváns. Javaslom kevesebbet foglalkozz az állító személyével, és többet az állításai tartalmával...
    Teljesen elvi a vita amúgyis, nem az app publikálás technikai részleteiről szól, hanem arról, hogy mihez van joga az Apple-nek a tulajdonával.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák