Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz #72042496 #63 üzenetére

    Meg kicsi is... én még nem láttam mobiltelefonos AMOLED-eken kívül 32" alatti OLED kijelzőt (ami csak kijelző, nem laptoppal egyben)

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Robi BALBOA #70 üzenetére

    Az még a kisebbik baj.
    Nekem ez nem tetszik: "Az OLED sem ég be, ha normálisan használják."
    Mi a "normális használat"? A TV-csatorna logója beég még? Ha mondjuk konzolon játszok rajta időnként, a HUD beég? Ha PC-hez monitornak használnám, a tálca beég, vagy a böngésző menüsora/címsora?
    Ha ahhoz, hogy ne égjen be, limitálnom kell az egyes tevékenységeim idejét, az nekem nagyon nem fér bele. Akkor inkább kihúzom a microLED-ig VA QLED kijelzőkkel, bármilyen szépnek találom is az OLED képét.
    Ezek persze csak kérdések, nem követem naprakészen az OLED technológia fejlődését, előfordulhat hogy már túlhaladottak ezek a problémák...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Partizan182 #73 üzenetére

    Teveboxom nekem sincs(direkt megy a koax a TV seggébe), de sajna a sportközvetítéseket nálunk még nem adják élvezhető minőségben a neten(Sky Sportra meg nem lehet innen előfizetni), én 90%-ban arra tartom a TV előfizetésem... eszem is a kefét, hogy már egy hónapja csak ismétlések mennek... :)

    Egyébként jó hír, örülök neki, viszont akkor mondd már el, hogy kell "normálisan használni", ha már neked láthatólag sikerül...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Robi BALBOA #75 üzenetére

    Nekem semennyit nem csökkent a fényerő(szemrevételezés alapján persze, nem méregetem), nincs se foltosodás, se bevilágítás se a TV-men, se egyik monitoromon sem, volt olyan, amelyiken volt, de azon már újonnan is, ugyanis ezek többsége nem elhasználódás, hanem gyártási/összeszerelési hiba, ami normális minőségbiztosítás mellett jól kezelhető.

    A TV-m sajnos nem ír üzemórát, legalább is nem találom és a Samsung monitorom sem, az EIZO-mban ellenben 10847 üzemóra van jelenleg, és remek a képe még mindig - Samsung S-PVA panellel.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Robi BALBOA #79 üzenetére

    Nem mondtam, hogy jobb az OLED-nél, csak azt, hogy jó. Másrészt láttam eleget, nem kell birtokolnom hozzá, hogy véleményezni tudjam.

    Majd akkor fektetek bele, ha lesz olyan árban(<200e HUF) és méretben (TV<45", monitor<32"), hogy nekem megérje(vagy ha drágábban tudom eladni, mint megvenni, ha már befektetést emlegetsz ;] ).
    Mielőtt valaki belekötne: nekem nem státusszimbólumnak kell, szubjektíve pedig ennyit ér meg nekem "a TV, mint használati tárgy", és akkora helyem van a számára, amibe egy 50"-os már nem fér bele. Ha OLED-ből soha nem lesz ilyen, akkor lehet hogy soha nem lesz OLED-em a telefonomon kívül.

    Azt sikerült tisztázni legalább, hogy nem különösebben kell tartsak a beégéstől, az is valami...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák