Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Partizan182 #73 üzenetére

    Teveboxom nekem sincs(direkt megy a koax a TV seggébe), de sajna a sportközvetítéseket nálunk még nem adják élvezhető minőségben a neten(Sky Sportra meg nem lehet innen előfizetni), én 90%-ban arra tartom a TV előfizetésem... eszem is a kefét, hogy már egy hónapja csak ismétlések mennek... :)

    Egyébként jó hír, örülök neki, viszont akkor mondd már el, hogy kell "normálisan használni", ha már neked láthatólag sikerül...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Sza_Sa

    senior tag

    válasz Partizan182 #73 üzenetére

    Sporteseményt élőben nézni nem akkora proliság, igaz? :(((
    Hagyjuk már ezt a - sosem nézek tv-t - dumát, te nem, más igen.
    Bizonyos sportesemények - amit én előszeretettel nézek - könnyebben elérhetők szolgáltatónál, mint mondjuk ha össze kellene vadásznom az NFL-t, a darts vb-t és a Darts Pl-et, vagy teszemazt az angol és a spanyol bajnokságokat különböző stream szolgáltatóktól.

    Egyébként nekem is egy Q90-em van, majd egyszer, ha lesz kedvem meggyőzni a kételkedőket, csinálok képet, hogy mennyire világos helyre lesz telepítve, ha végre elkészül a ház. Egyébként nem lesz sötétítő csak motoros redőny, de nem tervezem minden délutáni tv bekapcsoláshoz lehúzni. Meg azért 75" és felette az oled marha drága, nekem nem okoz gondot a különbséget másra költeni...
    Majd a hálóba teszek oledet, ha a gyerekszobába elkerül a VT60.

    "Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

Új hozzászólás Aktív témák