Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Cifu #50 üzenetére

    Én nem trollkodni szeretnék, csak tényleg kérdezni. Ha egy gyártó teljesen stock droidot rakna a teleofnjára, akkor mennyi dolga lenne a frissítéssel?
    Akkor is neki kellene optimalizálni a frissítést, vagy ez esetben teljesen google kezében lenne az egész update?
    Egyébként egy frissítést akkor dolog kivitelezni valóban? Főleg egy samsungnak, xiaominak, LG-nek stb.
    Azért kérdezem, mert ott a CM, rengeteg féle fajta telefon támogatottsággal és ők nem rendelkeznek akkora háttérrel mint az említett cégek!
    Xiaomit meg főleg nem értem, nincs sok telefonja, nekik tényleg kötelező lenne a minimum 2 éves támogatottság, már belépő kategóriás Redmitől kezdve!

  • margithid

    veterán

    válasz Cifu #54 üzenetére

    Köszi a részletes választ! :R
    Igazából a CM végülis jó cucc és a legtöbb telefonra van már, igy nem marad frissítés nélkül az egyszeri user.
    Mondjuk én alapvetően nexust szeretnék majd a hosszú támogatottság miatt, csak francos 5X-be 2 GB Ramot raktak csak... :(((
    Na mindegy, csak tényleg azt sajnálom, hogy a telefon szoftver része kétszereplősre szűkült tulajdonképpen, BB ugye megszűnik (OS10 legalábbis 100%), microsoft meg szerencsétlenkedik.
    Apple nekem túl drága, igy marad android. Hiába adnak ki jóárasított Iphone SE-t ha majdnem feleannyiért ott van a nexus 5X... Persze tudom, az SE új készülék, de félek fél év múlva se fog sokat esni az ára...
    Arra azért majd kiváncsi leszek, hogy a lenovo stock közeli új készülékeit, hogy fogadja majd a piac!

Új hozzászólás Aktív témák