Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz vicze #113 üzenetére

    "Pontosan erről beszélek. :) Egyszerűen az hogy A termék hibáit tudod, nem jelenti semmilyen formában hogy B termék hibáit is tudni fogod."
    Mivel tudtommal -ami már semmit sem jelent- nem vagy gép, ez rád is vonatkozik. ;)

    "Hidd el eléggé tisztában vagyok melyik telefont kigyártja, pusztán csak folytattam a Nexus sort, a nem LG telókkal, nehogy azt higgye valaki, hogy csak az LG-vel fordul elő. Azaz hibás következtetést vonjon le nem elegendő információ alapján. :)"
    Elhiszem (vagyis tudom is), csak azt nem tudtam, hogy félreértettél-e vagy hasonló, és szimplán megismételtem, hogy én csak az LG-ről beszéltem.

    "Kizárólagosan az LG-nek van "edgeless" OLED kijelzője, amit megfelelő mennyiségben tud gyártani."
    Itt viszont nagy valószínűséggel a Samsung is meg tudta volna oldani a kijelzőt, túl sok darabra úgysincs szükség a Pixelekhez, nem iX-ek ezek, vagy Galaxy-k, cserébe nem lett volna olyan veszélye a dolognak mint így, hisz mindenki ismerte a P-OLED-ek korábbi szerepléseit, a Google is.... tehát ez is sántít. De hát te ezt nyilván tudod én viszont csak a földbe nyomom a fejem, mert az ilyen debilek, mint én, azt teszik, akaratlanul is. :R Eszem ágában sincs megkérdőjelezni téged, csak nem akartam elbeszélni egymás feje felett.

Új hozzászólás Aktív témák