Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Create. #1023 üzenetére

    megjelenéskori árról van szó - az külön történet, hogy nem emeltek azóta árat, elvileg emelhetnének, hiszen gbp-ben határozták meg az árat aminek az árfolyama már nagyon nem annyi mint akkor -
    nyilván emiatt országonként eltérő az ár, mert ahogy usánkában, eu-ban is államonként eltérő az áfa mértéke
    amikor indult az új gen, akkori árfolyammal és a magyar áfával számolva 185e ft körüli összeg jött ki az új konzolokra - ami azóta is annyi maradt náluk -
    de mint mondtam usa usd árral számolva is cpu, vga, amiket néztem/néztünk azok is timmeltek az msrp ár usd-ben x usd középárfolyam x 1,27-131 kombóval
    volt idő mikor eur és usd összeért szinte, pl 310 ft volt az usd és 320 ft az eur
    akkor kb nyugodtan számolhattál eur-ral is, érdemi eltérés nyilván nem volt a végeredményben sem
    most a 3050 msrp ára 102e körül van usd-vel, eur-ral 114e - 110xxx ft volt náluk amit lehetett kapni, de ugye abból fe nincs itthon, meg lehet egyébként sem adtak ki, msrp ár alatt meg nyilván nem adnák sehogy -
    a zafír 6500xt-nél rászámolva a custom felárat meg kellene álljon itthon 90e ft-ból max az msrp szerint, egyébként meg 82e ha lenne fe verzió
    de náluk ezt a kártyát speciel nem láttam, 6600xt-ket még szórtak néhány darabot msrp közeli áron 16x ezer ft körül pl pulse modellt
    3060ti-ből is vettem majdnem msrp áron náluk egy gw beugró kártyát anno - ami ha nincs a bánya már nyilván msrp alatt is lenne -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák