Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz orbano #45 üzenetére

    "csak aza baj, hogy nincs viszonyítási alapod."

    :)
    Most Samsungom van, féléve P1im volt, azelött HTCm és azelött Nokiam.... 4készülék 1év alatt.....
    Az első FWvel a legszarabb telefon a HTCm volt annak minden baja volt kb semmi se müködött megfelelően. 2. legbugosabb az Omniam volt. épp a Nokia volt az első FWvel a legbugmentesebb. P1Iröl nem tudok nyilatkozni arra már rég volt sok FW amikor megvettem.

    FW frissités után mindegyik készülék kikupálodott, kivéve a HTCt illetve lehet az is csak az annyira bugos volt, hogy nem bírtam megvárni az FW frissitéseket és inkább eladtam.....

    Ezen felűl is elég sok telefon fordul meg a kezeim között.... ipp egy elektronikai bérgyártónál dolgoztam amíg nem lett a cég 8000főjéből 2200.....
    Szóval vmi viszonyítási alapom azért van.... és jól látom, hogy minden kiadott telefon első körben durván bugos.

    "két dolog nem szétválasztható. egy cégnek folyamatosan fenn kell tartani a növekedést a fennmaradáshoz, tehát sok terméket kell eladnia, mindezt minél olcsóbban = tömegtermelés"
    Lényeg: Szifon rég túl van a tömegtermelésen, igazából amiből évi 1-2millionál többet adnak el az már tömegtermelés, szifon ezen már rég túl van.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák