Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz gerilee #74 üzenetére

    5800i és 5800N
    először azt hittem viccelsz, ez is a szar régi szofttal jön?

    Akkor most lenne a piacon 5-10 fajta telefon, mindegyik 100e HUF felett
    igazad van, ha elkészült a hardver, akkor adjáki. kit érdekel, hogy nem működik benne ez-az. végülis kussoljunk, és örüljünk, hogy egyáltalán kapunk Tőlük telefont. és vegyük megtiszteltetésnek, hogy nokia telefonunk lehet... elvégre nem vagyunk hozzájuk méltók.
    a baj csak az, hogy ezt a Nokia is így gondolja...
    fent is - lent is
    :W :W :W

    egyébként a mondatom lényege nem az volt, hogy legyen 5-10 fajta, hanem az, hogy amit kiadnak, az működjön rendesen.
    a nokia mostani teljesítményét tekintve nem vagyok meglepődve a cikken.
    a telefonok - finoman szólva - hagynak némi kívánnivalót maguk után, az ügyfélszolgálatnál pedig - szintén finoman szolva - olyan stílust engednek meg maguknak (pontosabban nyilvánvalóan a vezetőség a válaszoló biorobotoknak), amit szerintem még a focimeccsek szotyiárusai sem engednek meg maguknak. ismétlem, ezt is finoman szólva.

    használhatnád olyan percdíjakon, mint a '90-es évek közepén
    azt nem tudom, hogy mi köze van annak, hogy a nokia, vagy bármelyik másik gyártó hányféle típust árul ahhoz, hogy a Voda vagy bármelyik másik szolgáltatónál mennyi a percdíj.

    fényképező - tv - dvd lejátszó - auto
    ezek olyan termékek mind, amelyek szintén részben valamilyen firmware-rel működnek. vajon ezeket miért nem adják ki béta pre release alpha előszoftverrel?

Új hozzászólás Aktív témák