Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz -Maci- #19 üzenetére

    "és az eddigi "fejlődést" nézve itthon, egy ilyen idill az én fantáziámba nem fér bele"

    Nemtudom, ~18éve konkrétan 99.900Ft volt egy "táskás-mobil" és ~80Ft/percért lehetett társalogni.
    ~18éve 99.000Ftből jó kocsit lehetett venni....

    Ki tudta megengedni magának akkor? 10éve? és most? (~10éve 39.900Ft értvettem meg életem első mobilját az anno 1.5havi fizum volt. Most ugye 9.900Ft egy alapmobil, ha még mindig villanyt szerelnék az 1.5napi munkabérem.....)

    Ezek után egy kérdésem van: ~18éve belefért volna ekkora fejlődés a fejedbe? Ha extrapolálod a felvázolt "fügvényt" akkor hol fogunk 10év múlva tartani? 20? :)

    "Persze az megint kérdéses (pontosabban szubjektív), hogy jó lesz-e ez nekik?!"

    Rossz dolog az, hogy szeretteinket bárhol elérhetjük(mobiltelefon)? Nekem nem én örülök neki. Hogy a zene "mindenkié"(+mp3player)? Nekem nem én örülök neki. Hogy internet, mail, egy mára már egész használható fényképezőgép ott a zsebemben? Nekem nem én örülök neki.
    ...most jön az újabb lépcsőfok, a mobil valóban számítógép lesz + kezelhetősége is sokat fogfejlődni és gyanus, hogy a szemüveggel ki lesz küszöbölve a kis képernyő hátránya + kezelési problémák is.
    Rossz lesz ez?

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák