Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Tehát most akkor lehet én vagyok vak, vagy korán nincsenek ekkora különbségek amiket itt "teljesen egyértelművé" tesznek, vagy hogy bizonyos helyeken "az nx300 előnye nem leírhatatlanul nagy".
    Ezt egyszerűen nem tudom mire vélni, a legtöbb esetben éppen, hogy egyértelműen jobb az nx300 a többihez képest.. Ez az ami egyértelmű, nem a 1020 a többi telefonhoz képest.

    Nem vagyok fényképész, de szeretem a szép képeket, itt viszont sokszor nem értettem egyet a kiemelt jelzőkkel, főleg nem nappali módban.
    Letöltöttem a képeket, és rengeteget nézegettem őket, ahol majdnem mindig egyértelműen és vacillálás nélkül volt az nx300 a legjobb, ez a 41mpx korán sem akkora fegyvertény, mint azt feltételeztem, és amekkora hype övezi, sőt! Annyira sárgák a képei, hogy nálam még okostelefon szintem sem a legszebb, vagy talán bizonyos esetekben csak nagyon kompromisszumosan, de nem "egyértelműen"..
    Vagy tényleg én vagyok vak, de nem hiszem, mert mégis csak egy céleszközt találtam mindenhol legszebbnek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák