Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kalozman

    tag

    Nos visszakaptam a telefonom tegnap, de volt vele 1 kis bökkenő... Mikor megráztam a telefont belül az akku kegyetlenül lötyögött, olyan hatást keltve mintha az egész telefon belső mozogna, pedig csak az aksi mozgott odabent. Mondom a nokiásnak ez így nem lesz jó... fogja leveszi a hátlapot mutatja ha fogom az akut és úgy rázom akkor nem ad ki hangot, nem lötyög. Mondom wááá király akkor most mi a tendő ? Mondja ez otthoni sufni tuning lesz, vastagabb papír a fedél és az akku közé ... Mondom ezt nem gondolja komolyan ( de komolyan gondolta ...) ! Jobban megnézve a telót 1értelműen kiderült, hogy azt odabent leejtették ( alul mély sérülés a telefonon). Mondom a gyereknek akkor ezt nem venném át mire ő h jóvan, beveszik újra kb 2 hét ... Mondom szó se lehet róla azonnal intézkedjenek. Aszonta hívjam a Nokia ügyfélszolgálatot. Mondom semmit nem fogok hívni, majd te elintézed... mire ő fel volt háborodva és kérdezte h mért ő ?? Mintha nem lenne 1értelmű ... Szóval elkezdett telefonálni 10-15 perc elteltével el is jutott oda ahol meghallgatták (reklamációs osztály, nem hiszem el h nokia bolt lévén ők hamarabb nem juthatnak ügyintézőhöz ...). Elmondja mivan majd átadja a telót. Én is elmondom majd kérdik mit is szeretnék. Mondom azt szeretném ha legkésőbb jövőhét szerdán a kezemben lenne a telefon megjavított állapotban (akkor jár le a 15 munkanap), de ha nem lesz jó akkor megint visszaküldetem és a fogyasztó védelemmel mek vissza. Mondták h SOS-ben intézik. Most ismét várom h a lassan 1 hónapos telómat (amit kb 1 hétig használtam csak otthon ) tudjam használni... De legalább a Vibrát megcsinálták benne rendesen, ugyan is az volt az eredeti probléma vele... Azt nem értem h ha valaki leejti akkor mért nem csinálják meg 1ből ??? Van olyan hülye aki így elmenne vele, vagy nem veszi észre ??? Két métert kisétálok a boltból akkor veszem észre már lazán rámondják h én ejtettem le ... Nah mind1 ilyen világban élünk. Remélem hamar visszakapom és ezúttal normál állapotban, különben sokáig nem lesz még meg a tella.
    A lényeg, hogy mindenki alaposan próbálja ki a telót mikor visszakapja a nokiánál, ne zavartassa magát és ne vigye ki a boltból amíg 100%-ig nem biztos benne, hogy abban az állapotban van, mint ahogy azt leadta.

Új hozzászólás Aktív témák