Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Apollyon #73 üzenetére

    Én nem random mancikáról beszélek, akinek annyi esze van, h hozzáférést ad a névjegyeihez, az meg is érdemli (bár megint hozzátenném, hogy ehhez a Google-nak meg az Applenak még ennyit sem kell tennie, szóval továbbra sem értem, miért a FB a főg**i) ... ott tartottunk az előbb, hogy te aki böngészőből netezel és accountod sincsen... tekintsünk el attól, hogy ha ilyen paranoid vagy akkor akár vpn-en keresztül is netezhetnél (sőt, pl PiHole-ban akár az fb összes tracking szerverét is blokkolhatod), szóval akkor megvan rólad egy ip, ami ha mondjuk T-s vagy és szolgáltatói nat mögül netezel, akkor cca másik 10k userrel együtt ugyan az a cím ... és akkor hozzákötik ezek a szemetek, hogy erről az ip-ről valaki a mindmegette.hu-ról kattintott és van egy Geforce 3080-a? Akkor már csak annyi a dolguk, hogy gyorsan főzzenek valamit ebből az infóból, mielőtt új ip-t kapsz a szolgáltatódtól :)

    (Nem mintha egyébként tisztességesnek tartanám az ilyen trükközést, csak röhejesen eltúlzottnak érzem a reakciókat, illetve abban is biztos vagyok, hogy az összes ilyen óriás ugyanezt csinálja ... bár ha belegondolok, ahogy 10-20 éve az MS-t meg BG-t volt divat ugyanígy utálni, akkor nem is értem, min vagyok meglepődve :) )

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák