Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz -Skylake- #47 üzenetére

    Csak a gazdasági vonulathoz hozzászólva:

    Az hogy a prémium termék áránal jóval olcsóbban kapod meg ugyanazt, nem prémium márkánál az evidens, pont az lenne a fura ha nem igy lenne. Szóval eléggé hülyeséget írtál.

    Prémium terméknél javarészt mindig a nevet fizeted meg. Remélem nem gondolod azt hogy az adidast azt nem kínában gyártják gyerekmunkások, mig az adiadst meg igen, vagy hogy a Iphone X-et nem kínai gyerekmunkások gyártják a foxconnál stb. Vagy hogy nem mindenki az LG-től meg a Samsungtól veszi a kijelzőt...

    Persze van amiben a prémium termék többet nyújt, de az legtöbbször pont olyan mint amikor az egyik ismerősöm jött dicsekedni hogy neki a titán karójára az űrben is kibirja, én meg csak annyit mondtam neki hogy bámulatos ez a feature mikor készül az űrbe utazni? :) (azt már nem mertem megkérdezni, hogy amikor az űrben szüksége lenne a karórának eme túlélőképességére akkor vajon az ő teste mennyi ideig bírja ugyanezeket a körülményeket és hogy mennyivel lesz boldogabb a tudat hogy ő ugyan egy jéggé fagyott felfújodott jégkocka, de a titán karóra még mindig müködik :D)

Új hozzászólás Aktív témák