Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    No és ahol 4-ből 1 üzemel, ott esetleg érdeklődés hiánya miatt vagy költségcsökkentésből történik-e ez.
    Legalább is a szegedi pályaudvaron hónapokig csak 1-et láttam üzemelni a 4ből, ami mellett elmentem. Most a héten már újra 2 volt.

    Igaz, reggel 8kor előfordult a nyugati nagy táblája alatti 3-ból is, hogy csak egy volt képes működni, talán kifogyott a többiből a papír és még nem töltötték újra. Ott legalább van egy másik sor a vágányok mellett.

    Részemről egyébként az elvirás keresés utáni webes vásárlást szoktam alkalmazni, onnan automatával nyomtatós, számlaadós megoldást. Bár elvileg e-számla is jó lenne, de ha nem csak magamnak veszem, akkor a személyik adataik elkérését megúszhatom, amit e-jegyhez kérne. Plusz nem volt meggyőző, hogy értik-e az elektronikus számla kezelésének módját ott ahol elszámolok velük.

    Volt, hogy 5 perccel indulás előtt sikerül így jegyet venni... gyorsan előkaptam a notebookot, kiválasztottam a célt, számlaadást az előre beállított adatokkal, s az automatába csak a kiadáshoz szükséges számot kellett benyomnom és már nyomtatott is, mikor sorra kerültem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák