Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    "A periszkópos zoom modulokban van OIS is, a főkamera mögött jelen ismereteink szerint csak a Pro Plus változat nyújt optikai stabilizációt..... A Pro Plus változat nanokristály bevonatú kijelzőt, lézergravírozott kerámia hátlapot, 12 GB RAM-ot, 512 GB belső tárhelyet, valamint 1500 eurós árcédulát kapott. A Magic3 Pro 1100 euróért lép majd piacra, míg a széria belépőmodellje 900 eurót kóstál majd"

    ez igen, hadd gratuláljak, 1100 euróba már nem fér bele a főkamera optikai stabilizációja, de aranymetszés, nanokristály, gravírozott kerámia, monokróm szenzor, napkeltekor- és nyugtakor színjátszó hátlap, múzsa szeme meg macifaszán vitézkötés az kellett :DDD ezeknek elmentek otthonról

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz D@niel #39 üzenetére

    Nagyon egy helyben toporognak a gyártók, semmi érdemleges fejlődés a tavalyi évhez képest, itt-ott még 2 évvel ezelőtt piacra dobott készülékekre is simán rámondható lenne, hogy idei launch.

    Én is vártam a P50 event-et, az már úgyis sejtette mi várható majd az új Honoroktól, de amikor végignéztem a specifikációkat és az árakat felnevettem. Meg sem vártam már ezeket, inkább bementem a Samsunghoz.

    Ezeket nézve pedig úgy gondolom még nem is fizettem sokat az Ultráért (mondjuk a töltő kispórolásért továbbra is jár a f*szkorbács minden egyes gyártónak aki ezt a játékot játssza), és megkaptam az egyik legkiegyensúlyozottabb készüléket a csúcskategóriában.
    Ami idén érdekes lehet még és remélem nagyot szól az az új Pixel, persze csak ha a Google el nem szúrja az értékesítési rendszert, mint ahogy azt eddig tette.

    #41 sheratan

    kabaré :DDD bohócok

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák