Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slyman

    csendes tag

    válasz legiaap #67 üzenetére

    :) akkor ezek szerint semmilyen igazság nincs abban amit írtam..:)
    a különbség köztem és a válaszadók között az hogy én teljesen semleges szemmel írtam véleményt nem húzva egyik márka felé sem...
    hogy jobban értsétek jelenleg mobil vásárlás előtt állok szeretném megvenni a legjobb mobilt ami jelenleg kapható....nem sajnálok rá akár 200-250.000et sem ha indokolt lenne tudásban, dizájnban, megbízhatósában mégis átnéztem a jelenlegi kínálatot és ezt az állapotot találtam...van egy 2x nagyon drága ami nem kompatibilis semmivel, egy 60.000 ft-al drágább amit szintén nem indokol semmi ráadásul a legfrissebb kiadás egy olyan cégtől aki elvileg nagyot akart dobbantani és van 3 cég a legolcsóbban mind tudásban mind árban a legjobbak...
    én bármit megvennék márkától függetlenül ha jobb akár nokiát akár iphone-t szal ne értsetek félre...
    azért akarom a legjobbat mert utoljára 5 éve vettem telefont /nokia 6500slide/ és úgy gondoltam mostanra megérettek ezek a rendszerek arra hogy vehetek egyet, mert megérdemlem végre 5év után ha már kivártam, illetve kihagytam egy csomó kiadást, mert nem cserélgettem összevissza évente fél megoldásokra...úgy voltam vele majd akkor veszek ha valóban jó telefonok lesznek már....mert a mostani okostelefonok végre igazán használhatóak netezésre és mindenre kompromisszum nélkül...ha lehetne kapni akkor inkább asus padfone 2 vagy htc droid dna lenne...válasz emese minden cikket elolvasott és próbálgatta készülékeket nem tetszés alapján döntött vagy szimpátia alapján....a vásárlási számok is ezt igazolják

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák