Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zed juron

    aktív tag

    válasz slyman #65 üzenetére

    Mint már mondtam nekem S3 van, és egyáltalán nem vagyok meggyőzve az előnyéről. Hamarabb merül, lassabb mint az egymagos sokat szidott Lumia900. Csak azért marad az S3, mert Lumia 900-on egyelőre elbaszott az egyébként híresen jó Nokia navi és a kamera.

    A droid egy nagy tákolmány, nem véletlen hogy a Samu is saját oprendszerben gondolkodik. Hiába brutál az S3 hardvere de az össze vissza toldozott foldozott nem natív oprendszer elveszi ezt az erőt.

    Ezt a szöveget is Lumiáról írom, és bár nagy és súlyos darab, egyáltalán nem érzem problémának. Jó érzés kézben tartani. A Samunál valahogy jobb a kijelzője is pedig alacsonyabb a felbontása. Persze jó a droid app. ellátottsága, de csak idő kérdése ezt behozni. Droidra 750.000 app van wp.-re meg 125.000. Ezeknek nagy része hulladék, de a droidra mennyi idő alatt lett ennyi app? Nagyon rövid idő alatt. Csak az a kérdés hogy a komoly gyártók veszik -e a fáradságot wp-re is megcsinálni uazt. Azt meg az dönti el mennyi ilyen hardvert adtak el arra a platformra. A wp-t egyelőre senki sem tudja megbecsülni, de még a Samu és a Htc is komolyan veszi.

    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák