Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz thomas92 #10 üzenetére

    Most utánanéztem, hibás a MA cikk. Ez az analítikai cég az android telefonokat listázta, a cikk viszont nem említi ezt. Az iPhone XR/11 már 2 éve rommá veri az össze mobilt fogyásban, de furcsálltam azt is h több iPhone nincs a listán azon kivül sem, mivel 3-5 készülék eddig minden negyedév minden globális statisztikájában szerepelt analitikai cégtől független.
    az eredeti tartalom így néz ki.

    Érdekes lenne ha a galaxy S20+ felkerült volna ilyen előkelő helyre, mivel többször lecikkezték több forrásból, hogy az S10-ek töredék fogyását érték el eddig az S20-ak, ha pedig figyelembe vesszük, hogy a Q1-ben, ( január-március ) amiről a statisztika szól kb 1 hónapot volt a piacon, teljességgel lehetetlen is! :R :))
    ( Pláne, hogy arról szólnak a hírek, h a borzasztó fogyásuk mellett a sorozat legnagyobb darabját, az S20 Ultrat vitték a legtöbben.

    [ Szerkesztve ]

  • Essentials

    aktív tag

    válasz thomas92 #12 üzenetére

    "Én is ezen gondolkodtam, de más oldalakon is láttam, hogy ezt hozzák le, hogy az A51 a világ legnépszerűbb androidos mobilja, szemben egy másik grafikonnal (amit itt említettem: #10), ahol meg Xiaomi volt és erről cikkeznek."
    Ott igazából csak egy helyet "tévedtek" a két cég számításai, hiszen a Redmit tették be másodiknak, a Galaxy A51-et pedig harmadiknak! Viszont ott két Redmi fogyását is egybe számolták, mert állítólag csak az NFC-ben van köztük különbség, ezek pedig külön szedték őket! Így meg is van a bibi, és mindkettő hasonlóan számol - S20+, amit erősen kétlek, h valid adat ezeknél a többi jelentés függvényében .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák