Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Zoli_2010 #72 üzenetére

    De nagyon okosak vagytok ti, meg mindig jobban tudjátok.

    Ez nagyon egyszerű nem atomfizika. Meg kell nézni reggelente a körutat, havonta egyszer sportból a Blahától a Nyugatiig szoktam reggel fél hétkor gyalogolni, az utcák tele szeméttel.
    A MÁV.
    Az egészségügy
    Az oktatás
    A szakemberhiány

    Ezek is okoskodások lehetnek szerinted?

    A legrosszabb ma ez az állandó nyavalygás, az r.t.l. meg a fél internet...

    Tehát ha elmondják az igaza, akkor az rossz? Neked ez hogy jön össze a jóléttel? Szerinted a kádár rendszer közönyössége elegendő az élethez? Meg is mutatta a ov haver, fogy a magyar.

    Én nem minősítettem az itt hozzáköpködőket...

    Na egy mondatban sikerült ütni az előző szót, ritka teljesítmény...

    erre engem meg izélgettek.

    Izélget téged a Bayer Zsóóóóti..

    kőbányából netezel? Laza még ott a fegyelem...

    Hahhh nem!

    HÁT kívánok nektek olyan kormányt, amilyet szeretnétek.

    Köszi van. Itt NY. Európában vannak jobbfajta választási lehetőségek, nem szokás az egypártrendszer....

    Alapíts pártot, és csináld jobban.

    Nem az én asztalom, én csak annyit szeretnék, hogy ne a kádár rendszer paródiájában nőjjenek fel a gyerekeim... Meg én sem éltem eleget abban, de neked látom bejön.

    Vagy anarchiát akartok?

    Ezek szerint annyira nem bízol a saját embertársaidban, hogy feltételezed anarchia lenne?

    Vagy az Eu vezessen minket a szebb jövőbe?

    Miért szerinted a legtöbb ember mit szeretne? Horty-Rákosi hibrid rendszert, vagy nyugati demokráciát?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák