Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Cannabis7 #84 üzenetére

    Nem mintha vedeni akarnam a Cook csapatot, de pl. a mostani 6s frissites eleg sok ujdonsagot hozott be. Pont most nem annyira okos dolog bantani oket az innovacio okan. iOS9, 3D Touch, nagyobb felbontasu kamera + 4K videok rogzitese (ideje volt, tudom-tudom..., de akkor is fejlesztes az elozo iPhone-okhoz kepest), uj szin (ez persze nem innovacio, de latszik, hogy mennyire nepszeru ujdonsag megis), erosebb alu haz (mar a 6+-nal be kellett volna vetni, tudom-tudom...), erosebb elolapi uveg, a vilag legerosebb mobil SoC-a (ezen persze lehetne vitatkozni, ld. Exynos 7420, de az elozo evi A8-hoz kepest ez is elorelepes), selfie flash, a vilag vitan felul leggyorsabb mobil ujjlenyomat leolvasoja, gyorsabb wireless modul, 2x tobb RAM, stb. Egy "s" frissiteshez, azaz kvazi facelifthez kepest eleg sok ujdonsag ez azert. Nehez innentol elkepzelni, mi mehet majd az iPhone 7-be, persze a regota idoszeru fullHD (iPhone 7) ill. 3K (iPhone 7+) kijelzon kivul...

    De egyebkent ha a 6s egyetlen ujdonsaga a 3D Touch lett volna, mar az is tobb es izgalmasabb innovacio lett volna, mint amit a legtobb gyarto iden letett az asztalra, mobil oprendszertol fuggetlenul. Mert SZVSZ baromira nem mindegy, hogy egy adott innovacio milyen mertekben szabja at az okostelefon hasznalatot. Egy nagyobb felbontasu kijelzo, egy jobb kamera, egy dupla LED-es villano kozel sem valtoztat radikalisan azon, amit mar cca. 6-7 eve okostelefonnak nevezunk; mig egy 3D Touch egeszen uj tavlatokat nyit, teljesen atformalja az appok hasznalatat (a jatekokrol nem is beszelve).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák