Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palacento

    csendes újonc

    válasz Sir Gunar #76 üzenetére

    Ne haragudj, de te beteg vagy. :D De egyébként sem érted, látszik, hogy nem tudod, miről beszélsz. Nem rajzolok semmit.

    A feloldásához nem kell extra gesztus, touch ID, ugye Viszont utána, ha eldöntöttem, hogy használni akarom a telefont, azt nyilvánvalóan nem az asztalon fogom, elég kényelmetlen. Szóval képernyővel együtt kellene felvenni, az meg elég feltűnő azért. De ha mégis sikerülni, akkor ezerszer nehezebb dolga volt valakinek, mint nélküle. Tudnia kellene a Beállításokat, a recent appsot és a backet legalább, hogy menjen valamire.

    Csak hogy némi fogalmad legyen, miről is van szó, az iPhoneX Home-jához hasonló gesztusokról, csak épp nem egyről, kettőről, hanem 15-20-ról a kijelző 3 élén (fel-le, merőlegesen, érintés, hosszú érintés, dupla kopp stb.). Ezekből kellene rájönni, és nyilván az összes többi kézmozdulatomból, hogy mi micsoda. Úgy, hogy nem is tudja, hogy keresnie kellett volna.

    Igen, egy autó és egy telefon azonos értéket képvisel, érdemes érte társaságban videózni, hátha kiszúrom, és lebukik. Ez a kákán is csomót keresek, mert nem értem a lényeget, de ha érteném is, akkor csak.

    Egyébként ha felvennék, rájönnének, hogy akkor inkább nem ezt lopja el. Már ha a tartalmára kíváncsi, mert általában, hanem eladják. Szóval ezért is értelmetlen az egész felvetésed, de azért kicsik megvilágítottam, hogy ez kb. olyan mint egy riasztó. Kijátszható, de a legkisebb ellenállás felé terelné a tolvajt. Már ha volna, akit érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák