Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koda #1

    tag

    válasz Praetorianus #29 üzenetére

    Ebbe igazat adok, persze nem mintha szamitana :D
    Az egyik legkedvesebb baratomnak BB Z10-e van es mint tudjuk abba sem egy mai vas teljesit szolgalatot :) a legfrissebb OS update van fenn a telojan es nagyon smooth a rendszer. En amiota teljesen leszakadtam droidrol (masodik telokent is) csak iOS-t nyusztolok es neha nexusokat stock droiddal, amik IT mernok kollegake (Vannak fenntartasaim fele, de pl. az uj flat design eleg bejovos 5.0-ota, de ez nem ide tartozik :) ) a lenyeg a BB rendszere stabil es gordulekeny, jol optimalizalva. A droidos athuzott appokkal neha neki is vannak problemai, de az idovel jovo csiszolasok iranyaba optimista. A rendszer logikaja es kezelhetosege is nagyon jo, bar nekem iOS utan kellett egy nap mire raereztem a dogolra :D de ha az megvan akkor tenyleg egy logikus, a funkciokat es fo feladatokat konnyen elerheto tevo, latvanyos rendszer rajzolodik ki a felhasznalo elott. Csak azt sajnalom, hogy melohelyen nem engedik a vpn hasznalatat a sajat teloval igy azt nem tudtam BB-n megnezni, pedig kivancsi lettem volna ra. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák