Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz eladogeppc #1353 üzenetére

    Nem utálat, de sztem amíg nem jöttek ki a sajáttal, addig nem adták tovább a technológiát a samunál(persze lehet tévedek, de a royole nem küzd olyan hibával, mint a Fold, a huawei féléről sincs ilyen hír(de arról még nincs is felhasználói hír)). Koreai az LG is..😉 de ugye vannak még gyártók a BOE és a JDI is kijelzőben.

    Én sajnálom az LG-t, mert a G4-ig volt benne potenciál. Azóta csak duma....

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz eladogeppc #1353 üzenetére

    Azért mert valaki nem tetszik neked az miért köcsög vagy román?
    Hol tanultál fórumozni?
    Sokat másoltak a Kínaiak, ez tény. De egy kis cég mindig csak azt tud. Majd ha nagy lesz, lesz fejlesztő részleg, lesz mire alapozni. És ezzel minden cég így van, még az Apple is. De persze te nyilván tudsz erre ellenpéldát. Linkeld már be kérlek....
    A fejlesztések se máról holnapra esnek ki az ablakon, 1-2-3 vagy akár több év is kell hozzá.
    Érdekes hogy az autótulajok nem kezdik el egymást verni azért mert a másik autója miért hasonlít az övére. Pedig egy rakás ötletet lopkodnak egymástól a gyártók.
    Arról nem is beszélve hogy magát a gyártót nem zavarja és nem perel érte, akkor a usert mit veri a víz? Frusztálja vagy mi? Esetleg el kell menni vele dokihoz.
    A mai okostelefonok formavilága eléggé szűkös, szinte a nullával egyenlő a tervezők mozgástere. Leszakad az ég ha két gyártó telója hasonlít. Sőt máglyán kellene elégetni a másik gyártót. A középkorban volt ilyen utoljára. Jah nem.. Hitler égetett el könyveket így.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák