Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz CptAdamica #118 üzenetére

    Ami kemény, hogy 1hónapja Samsung még arra marketingelt, hogy Apple még chargert se ad. Erre ők sem. Mekkora kétszínű cég... :(((

    A lóláb meg ott lóg ki, hogy ha környezetvédelem és nem a vásárló lehúzása akkor pl rakjanak dobozba egy kupont. Aztán akinek kell az a kuponnal beballag apple/samsung... és kap egyet. Akinek nem az környezetvédett.
    De ez így teljesen egyértelmű miről szól.

    off más csak mert beugrott: Egy egyszerű aksi cserét nem max durva felkészüléssel tudsz csak megcsinálni otthon. Vegyél új mobilt amikor 2-3évente bedöglik, nehogy csak kicseéld az aksit. Azt meg senki nem mondja nem lehet. 5-6-7-éve meg csavar kicsavar, hátulja lepattint, régi aksi kivesz, új berak kész. Ja és aksi csere után egy S5 pl ugyanúgy vizálló maradt. Most ha akár hivatalos helyen is aksi csere történik többé nem az.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz DraXoN #127 üzenetére

    "minden gyártó valamennyi szabványát támogatja.. de tévedtem "csak" 60W nem 65W.
    Támogatja elvileg: QC3.0, FCP, AFC, MTK, SCP"

    A teljesség igénye néül akkor nem támogatja a:
    QC 4, QC 4+, QC 5
    SuperCharge (Huawei)
    Dash Charge (OnePlus)
    Super FlashCharge (Vivo)
    Dart Charge (Realme)
    XCHARGE (Infinix)
    ....ot?

    Ez pont egy olyant terület mint a kiscsillió féle töltő kábel. EU az egy remény csapjon az asztalra mert pont akkora káosz van mint anno töltőkábeleknél. Vagy nagyobb.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz kutyek #134 üzenetére

    Ilyenről sajnos saját storym van. Nem megvettem aksit 3kért ahogy korábban cserélhetős időken hanem bevittem a 2+éves S7et Samsung márkaszervízbe. ~20kból picit visszaadtak. Hazafele próbálok hívni képernyő söttét. Este volt már köv nap visszavittem. Hát nekik ehez nincs közük. Persze bármi lehet.

    Perzse akáár jó is lehetett volna. A lényeg nem hogy tönkrement hanem, hogy eladhatnak nekem vmit aminél korábban eldönthettem, hogy csinálom vagy sem.
    Egy újabb dolog amit eladnak, rádkényszerítenek. És ehez egyesek tapsikolnak.

    "Egyébként minden normális gyári szervizben nyomáspróbát végeznek az IP minősített készülékek szerelése után. Ha addig vízálló volt, az is marad."

    Ahogy mondtam. Samsung márkaszervíz. Felolvasták a szöveget, hogy akumlátor csere után már nem vízálló.

    De most rákerestem. Első pár találat csak a nagyobbak.
    Nem Nem Nem

    Lehet van olyan szervíz ahol igen de az első 4-5ben nem volt. Tényleg alapnak kéne lennie. De még a Samsung saját márkaszervize is ezek szerint kokler?

    @szaki "Nekem már emelő sincs a kocsiban"
    Ld fent. Fizess elő assistancera. "Csak" évi 20-40-60Kft. Régen meg tudtad csinálni magad. Most fizess. És aki ezen fel van háborodva még az a hülye.

    btw pár éve vettem 200+ részes bitkészletet. Idén próbálok vmit szétszedni nem tudom. Sikerült egy olyan fejet kitalálniuk úgy megcsinálniuk, hogy 200+dbos bitkészlettel se tudd megbontani kicserélni benne a 10Fts biztosítékot és be kelljen vinned márkaszervízbe. ÉS ehez ld topikot rengetegen tapsolni fognak. Milyen helyes, hogy nem tudod szétszedni hisz őőő nem tudod szakszerűen javítani vagy őőő veszélyes.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz kutyek #140 üzenetére

    A DIY jelenleg is játszik. Csak baromira megnehezítik, így túlnyomó többség fizet. Újabb dolgot vagy/és több dologt lehet eladni.

    Szervíznek fizetsz mert nem akarsz ezért hőlégfúvózni. Régen ugye a barátnőm kicserélte 1perc alatt. Assistancenek fizetsz mert nincs benne már mankókerék sem autóban, elektronikai gyártónak fizetsz mert nem tudod megbontani, hogy a 10fts biztosítékot, elkót kicseréld. Mindent csak szakszervíz (vagy nagyon nehezen) vagy javíthatatlanra gyártanak.

    Egy új világban élünk. Ahol minden "Fast Fashion" is.
    Peace

    @Zsolt_72 Fordítva kéne. Először legyen meg, szabványosan, megfelő sebesség melett a lehetőség és utána hagyják el.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz joey04 #154 üzenetére

    Airdrop az jól működik nem? PCvel is megy? Mert ha igen tényleg fölös a kábel.

    Android+PCvel tolom nem tudom mikor dugtam rá utoljára a szgépre. Wifin szépen áthuzom ami kell azt annyi de az is egyre ritkább ebben a cloudos világban.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz doooo #150 üzenetére

    Első hasracsapós gondolatom volt.

    Sött ha nagyon környezetvédők akkor lehetne egy töltő vagy pl "20$"os app kupon is. Tippre a 90% beváltaná vmi applikációra, höbölgés se lenne. (és 90%al kevesebb töltő tényleg segítene a környezeten.)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák