Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz electro123 #45 üzenetére

    Azert az gondolom vilagos, hogy nem hulye az, aki mas adatatvitelt hasznal, amihez nyitogatni kell az ajtokat. A frissitest meg elvileg azert adjak ki, hogy javitsanak vele a telefonodon. Aki ezeket felteszi, szinten nem hulye, gondolom...

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Peterson_

    addikt

    válasz electro123 #45 üzenetére

    Vitathatatlanul Szép telefonokat csinálnak, bár a nagy alsó kávát elfelejthetnék végre, ha már ennyire ráálltak az sw gombokra.
    A minőségből meg ne adjanak lejjebb, mert ez is kiemeli őket.
    Én most pár évig hanyagolom őket, mert nekem is sikerült pont rossz modellt választanom sok pénzért, ami még főverzió váltást sem ért meg, ezen kívül még a beígért szolgáltatások fele sem indult be(Xperia Play).
    Ezen kívül nem volt bajom a készülékkel.
    A töltővel annál több, azt az háromszor cseréltettem míg megvolt a telefon.

    Csapoati:
    -Így igaz.
    Ne hogy már a felhasználónak kelljen rá figyelnie, hogy mit hogyan használ, nehogy valami elbarmolódjon.
    Egyébként a "hulladék csamcsungom" gond nélkül megvan JB-ről KitKat-re frissítés után úgy, hogy nem volt fr.
    Azóta persze kicsit elszálltam a Titaniummal, meg az xposed-del, szóval akadtak furcsaságok;]

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

  • szzoo

    tag

    válasz electro123 #45 üzenetére

    (#45) electro123 Jót nevettem az üzeneteden. Most már legalább értem miért vannak azok a furcsa minták a hátlapon. A futószalagra fröccsöntik rá, ami nyomot hagy :)

    (#47) Peterson_
    Nekem sosem volt gondom a frissítésekkel. Annyi esély biztos van arra hogy valami balul üt ki, mint más gyártónál.

    Az utóbbi időben azt látom, mintha egyre kevesebb Samsung lenne és talán kicsit több Sony, így meglepő hogy ilyen rosszul teljesítenek. A célok nem lehettek reálisak.

    Most én is telefon váráslás előtt állok. Ami negatívum most nekem, hogy kevés Magyarországon hivatalosan forgalmazott középkategóriás telefont van a kínálatukban. Van egy Z2 Tabletem, mellé már nem kell egy újabb erőgép, így a Z-k kilőve. Tavalyi modellt nem veszek. M2 is kilőve, mert a páromnak már az van. Így várok még egy kicsit, hogy az árak leszálljanak a középkategóriába, vagy várok sokat míg új telefon lesz elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák