Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Cifu #22 üzenetére

    Nem érted hogy mi a bajom...

    Adott egy elég kis lineup (4 telefon, a COS-es OPO-t nem számolom bele), amit nem tudnak normálisan támogatni OnePlus-ék. Mindegyik a megjelenéskor úgy lett behozva hogy aztán majd frissítik rendesen, aztán mégse... a 3-3T az első készülékük amire azt tudom mondani hogy normálisan bánnak vele (megjelenéstől időrendben nézve sokkal előbb megkapta a Nougat-ot mint a 2 a MM-t), de a 2 meg az X időközben el lett felejetve az új készülékek mellett, miközben egyik sem túl régi készülék. Legyen, az X-re nem is lenne Nougat a S801 miatt, de legalább felhúzhatták volna egy frissebb és bugmentes OOS verzióra ha már a Q1-re igérgetett MM frissítés szeptemberre jött csak ki... ahogy írtam előzőleg is, most is vannak elég érdekes hibái a rendszereinek (sok Lolliról MM-re is áthozódott), de még azokat sem javították ki! Nekem egy rossz szavam nem lenne ha kapna egy normális hattyúdalt az X, de nem kapott. A OP2 biztos kapni fog Nougat-ot nyárig, ebben nem kételkedek, csak sanszos hogy az lesz rá az utolsó frissítés és ugyanúgy megy a süllyesztőbe mint az X.

    Ott az LG meg a Samsung, igen. Előbbi túlzottan nem, utóbbi normálisan frissíti a készülékeit a középkategóriától felfele (nyilván limitált ideig a flagshipekhez képest), miközben amúgy rengeteg másik modelljük is van amit rendszerint hátrahagynak. Csak az max. belassul, nincsenek félkész szoftverrel kiadva...

    (#23) reap3r: Nem vagyok objektív ebben, de azért engedd már meg hogy ez legyen a véleményem! Nem érdekel hogy mit mennyiért adnak, valami never settle a mottójuk, csak próbálok igazodni hozzá. Minden készülékükhöz beígérték a csodatámogatást, aztán valahogy csak az aktuális flagship kapta meg... nem érdekes kicsit?

    A 3 kivétel, az a legjobban fogyó telefonjuk, nem is kapott bugos szoftvert. Csak az a probléma, hogy valami eleve bugossal startolt és nem javították ki a támogatás végéig... persze ott a közösség, nyilván, én is főzött ROM-ot használok de mástól ezt nem várom el ha nem geek. Aki meg nem az, hát annak meg nem tudom tiszta szívvel ajánlani a készülékeiket... ennyi.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák