Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    válasz CYX #12 üzenetére

    Mint írtam ,nekem mindenhol van töltőm, kocsi, melóhely, szülők, apósék, laptoptáska, nappali, háló így azzal az egy töltővel sokra nem megyek amit adnak hozzá, ha semmi normális kompatibilist nem lehet kapni hozzá. az a bajom csak, hogy önmagával kompatibilis mint írtam, különben nagyon jó maga a technológia.

    Xiaomi gyorstöltés: nekem a Mi9 az 27W-al tölt kábelen, 20W-al vezeték nélkül melyekhez csak egy mezei QC4-es töltőfej kell amit bármelyik sarkon megkapok egy normális kábellal. Az idei MI telefonok már 30W-ot tudnak wireless és kábelesen is minimum. Redmit most vegyük külön, az nem is O+ kategória. Nem nagyon melegedik amúgy a Qualcomm megoldása sem ha a kasztni jól van megcsinálva, ha meg nem akkor arról nem a QC tehet.

    OS: 100%-ig egyetértek, a O+ az egyik legjobb rendszer, illetve az egész telefonban van valami "plusz" amit csak az érez aki használt már O+ telefont. Én is ezt mondogatom az összes Xiaomi telefonban, hogy egyszerűen jobb az egész telefon, de nem csak a SW miatt. Az okát én magam sem tudom, de mai napig örömmel veszem kezemben a családban a korábbi O+ telefonjaimat, mert mindegyik tökéletesen működik a mai napig.

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák