Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz Kasya #22 üzenetére

    Én a flex-re "hagyományos" okostelefonként nézek. Az az ív ami benne van, annyira jó szerintem, hogy sík felületen ne nyomjuk be a gombokat. A kijelző elérése személyfüggő 6 inch annyi, hogy akinek nem elég nagy a keze annak ennyi ív úgysem használ, akinek meg használna annak meg amúgy is elég nagy keze kellene, hogy legyen.
    Nézőpont kérdése, de az edge-re sem tekintek másképp csak a kijelző van lekerekítve, hétköznapi fogásnál semmi mást nem csinálsz csak az oldalsó lekerekített részt nyomod félre, és rontasz a fogáson a jobb oldalról nem létező keret miatt.

    Ha pedig elnézünk a használhatóságon aligha, vagy éppen negatívan változtató designról, akkor észrevehetjük, hogy még mindig sima okostelefonok, az egyikben 245 ppi-s rosszul kalibrált OLED panel van, a másikban meg 524 ppi-s Amoled, de s805-el. Így evidens, hogy melyik gyorsabb, és melyik bírja tovább aksival, szóval csak egyéni preferencia innentől kezdve. Én személy szerint a Nexus 6-ot választanám a kettő közül.

    # Amúgy őszintén kíváncsi lennék, hogy milyen esetben hasznosabb az edge külön sávja a "hagyományos" megoldásokhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák