Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ofthem

    aktív tag

    válasz Ferike81 #24 üzenetére

    Üdv!
    Nekem is az S8, nemrég kapta meg a 9-es verziót. Nekem az előtte lévővel sem volt semmi gondom, ha nem frissítették volna az is rendben van. Értem én hogy van akiknek ezek fontos dolgok, de itt megnézve sem látok túl nagy különbségeket. Számomra ezek irreleváns dolgok. Kérlek mondd el mi pluszt hoz egyik a másikhoz képest. Érdekel tényleg, mert évek óta megvan az S8, és egyszerűen évek óta nem láttam semmit ami miatt elgondolkodtató lett volna a csere. Illetve most talán már van.

  • 2ofthem

    aktív tag

    válasz Ferike81 #34 üzenetére

    Számomra jelenleg a P30 Pro hozott olyat, ami miatt azt gondolom megérné váltanom.
    Az üzemidőt leszámítva az S8 engem tökéletesen szolgál, most is, S10 nem nyújtana többet semmivel a mindennapokban - hozzáteszem hogy számomra -.
    A másik hozzászólás is teljesen jogos, nekem olyan régóta vannak csak Samsungok hogy nem tudok nyilatkozni róla a többi gyártó mennyire jó vagy rossz. Illetve nem teljesen igaz, egyszer volt egy Iphone 5 is, azt is szerettem.
    De ha nem frissült volna most mondjuk a jelenlegi 9-es droidra és maradt volna az amit eddig használtam, az milyen hátrányt okozott volna számomra a mindennapokban? Amíg tudok telefonálni, üzenetezni, fényképezni, böngészni szerintem semmi gond.

    Bulikavagyok: Teljesen megértem amiket írsz, viszont én nem váltok ezek miatt a dolgok miatt mert keveslem. Pedig nem is saját pénzt kéne rá áldozni mert cégre hozom el, de így sem kell. Velem lehet a gond, de többet szeretnék kapni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák