Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 2ofthem #28 üzenetére

    S8-ról jöttem, nekem ezeket hozta: kb 30%-kal jobb üzemidő (2 éves volt az S8, tehát sanszos, h ebbe az akku elhasználódása is szerepet játszik, de a lényeg, h emiatt már megérte váltanom), ultraszéles látószögű kamera és a szuperstabil funkció a videóknál (mindkettő nagyon nagy királyság), ultrahangos ujjlenyomat-olvasó amit végre nem a készülék hátulján kell "keresgélni" és nedves ujjal is használni tudom, a vezeték nélküli töltésmegosztást még nem használtam, de biztos jól fog jönni ha megkapom a Buds fülesemet, a 8 giga RAM is jól jön, mert az S8-hoz képest soha nem zár be semmilyen alkalmazást, plusz az sem mindegy, h mennyivel kisebbek lettek a kávák, és ezáltal mennyivel nagyobb a kijelző. Ennyi ami hirtelen eszembe jut. Aki szerint meg lelassult a fejlesztés üteme nézze meg ezt a videót, régebben sem volt sokkal nagyobb különbség két generáció közt. Komolyan nem értem, h mit várnak sokan, ipari forradalmat minden évben?! Szerintem két évente simán megéri váltani, ha másért nem akkor az új akku és az újabb 2 év garancia miatt is. Meg addigra amúgy is megunja/elhasználja a legtöbb ember az aktuális telóját.

  • Ferike81

    senior tag

    válasz 2ofthem #28 üzenetére

    Ha az általad belinkelt oldal alapján nem érzel érdemi különbséget a két telefon között akkor úgy vélem kár lenne érvelni bármivel is. Nem is szeretnék. De akkor a gondolatmenetedet nézve 2 dolog vetődik fel bennem.
    1. Mi lenne neked az igazi innováció? Vágja fel a téli tüzelőt? Vagy készítsen vacsorát?
    2. Ha nincs értelme szerinted a verziófrissítéseknek és a havi biztonsági frissítéseknek akkor gondolom még pc-n is a win 95-öt használod. :F Valószínűleg azért nem tűnnek fel ezek a dolgok, mert eddig is Samsungot használtál, és eddig is küldte minden telefonjára a frissítéseket. Nekem az S7 az első Samsungom, és bár az elején volt vele némi gondom, de kifogástalanul bevált kis telefon. Nem kell mókolni, hogy tudja azt amit tudnia kell. Voltak előtte is telefonjaim, de az S7 előtti utolsó olyan telefon amin nem kellett semmit varázsolni, hogy használni lehessen normálisan azok a régi Nokiák voltak. Bármennyire is akarjuk szépíteni a dolgot az olcsó kínai telefonokat kompromisszumokkal tudod használni. Hiába van benne kamera, ha pocsék képet készít, hiába bírja az akksija 2 napig, ha lassú mint a tetű. És bár olcsó, de ha baja van, akkor olcsóbb venni egy újat, mint javíttatni, mert ugye a garanciája is kérdőjeles. Amióta ez a telefonom megvan, már tuti kínaiból a másodikat taposnám, és akkor meg árban már ott vagyok, és nem kellett kompromisszumokat kötnöm. De ez egyéni vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

Új hozzászólás Aktív témák