Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macii97

    senior tag

    Sziasztok!
    Nos, eddig nagy elégedettséggel használtam a routert. Viszont mostanában egyre több a probléma, amit úgy vettem észre, hogy a HGG 380.70 okozott. Leírom eddig hogy is működött. Szóval a routerre van kötve egy 1 terrás külső vinyó (usb 3-as), erre jöttek download masterrel a torrentek (a feladatát elvégezte hiba nélkül) és a vinyó meg volt osztva a hálózaton, tehát az okostelókon, laptopon, okostv-n lehetett nézni a letöltött cuccokat. Ez most úgy változott, hogy néha nagy nagy nehezen, nem tom hanyadik router reboot után hajlandó a megosztott lemezt valóbab megosztani, akkor elindul a film, ami a közepén megakad minden jel nélkül(nem egy filmről beszélünk, és már újra is töltöttem), majd el is dobja az egészet újra, kezdem előlről. Ráadásul ha áramszünet van, rebootolni kell a routert mert nincs net. És ezeket a legújabb hgg óta tapasztalom.
    Kérdésem: milyen rendszerre kéne átállnom, és pontosan hogy kell azt megtennem. Menjek vissza gyárira? De ma már majdnem kidobtam az ablakon. Nvram törlés persze volt, azóta sincs változás.

Új hozzászólás Aktív témák