Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uriember

    aktív tag

    Sziasztok, akik itt állandó vendégek, azok talán emlékeznek a kálváriámra a 18u-val. Wifi leszakadás, SSID eltűnés, nem tudtam csatornát váltani, csak az 1-5 páron működött úgy ahogy. Gyári firmet használok, Tomato és társai meghaladják amúgy is sekély tudásomat. Ráfogtam az öreg laptopom wifi kártyájára, mondván nem képes kezelni a routert. Aztán kb 1,5 hónapja kaptam itt egy ötletet, hogy próbáljam meg régebbi firmmel, feltettem egy majdnem legrégebbit (talán a 2. gyárit) és csodák csodájára minden tökéletesen működött. Tudtam csatornát változtatni, bármelyiken azonnal váltott, stabil lett. Mostanában sikerült egy jobb lapost vennem, gondoltam visszateszem a legfrissebb gyárit, ezzel a géppel már jól kell együttműködnie (ez egy Dell 7470).
    Hát nem. Az 1-5 páron ez is jól megy, de ha csatornát váltok, mondjuk 2-6 párra, látszólag működik, de nagyon-nagyon nehezen enged vissza a kezelőfelületre, úgy, mint a régi lapossal, néha csak úgy tudok újra belépni, ha bedugom a LAN kábelt. Emiatt már 1x cserélték a routert, de a cseredarabbal is ugyanazt produkálta...Tehát a router hiba kilőve. A firmware downgrade-el sikerült stabil, jó kapcsolatot kapnom, tehát az a teória is megdőlt, hogy a laptop a hunyó. Most már egyértelmű, hogy a firmware a hibás, de most hiába szeretném újra visszatenni a régit - https://itcafe.hu/tema/maganterulet/hsz_14-14.html#msg14 -, ez alapján próbáltam, az istennek sem sikerül. Letöltöttem a Restoration Tool-t, a régebbi firmet, de betallózás után, feltöltés előtt azt írja, hogy IP cím ismeretlen, persze így nem is engedi feltölteni a trx fájlt.
    HELP!

    Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

Új hozzászólás Aktív témák