Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Polarstar #2 üzenetére

    Nem vagyok egy nagy fotós, de tavaly akartam venni egy kompaktot 100e alatt. (annyit nem nyaralunk, hogy többet érjen a téma)
    Megvettem, kipróbáltam, és amikor kiderült, hogy nagyságrendekkel szarabb képeket csinál, mint a mobilom, visszavittem a boltba, és innentől számomra a kompakt felejtős. Főleg, hogy egyéb szolgáltatásokban is elmarad - kicsi kijelző, nehézkes menü, no internet, meg mégiscsak egy külön készülék, külön töltővel.
    Az optikai zoom viszont jól jönne sokszor, örülök, hogy végre kezdik belepakolni a mobilokba is.

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Dilikutya #10 üzenetére

    Persze, egy bridge képminőségben sokkal több lehetőséggel, képességgel bír, de pont azért kerestem kompaktot, hogy az amúgyis ott lévő telefon mellett ne kelljen még egy nagy vagy közepesen nagy eszközt cipelni, készen tartani. A lehetőségekhez mérten utánaolvastam, próbálgattam, és ésszel választottam az adott keretből, de sajnos így sem hozta azt a minőséget, amit vártam volna.

    (#19) Dilikutya: Ezért nem is volt otthon külön fényképezőgép a sulinetes program óta :)
    Tavaly jött egy ilyen kattanás, hogy hátha. De rá kellett jönnöm, hogy sajnos nem, ezt a kategóriát már túlnőtte a mobil.
    Ha olyan gépet akarok, amit többet tud, mint a mobil, az drágább is, mint a mobil.

    (#20) kekedi: Mindkettőnek van értelme és létjogosultsága.
    Megvannak azok a hétköznapi szituációk, amikor ezek hasznosnak bizonyulnak.
    Csak neked az egyik fontosabb, neki a másik. Valakinek meg mindkettő jól jön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák