Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szena67

    csendes tag

    válasz Ganzer #7 üzenetére

    Nekem sem volt még modern okosórám én is csak követem ezeket a trendeket. Egyelőre nem tartom életképes terméknek. A telefont is naponta tölteni kell, aztán még az órámat is vagy max. óraként használva esetleg bírja 2 hétig. Meg a telefon amúgy is rövid pórázon tartja az embereket nem kell még egy csuklón lévő eszköz is hozzá. Sokszor tapasztalom, hogy tárgyalok valakivel, jön egy üzcsi, aztán forgatja a csuklóját, ennyire már ne legyünk megfelelési kényszeresek. Szerintem az vegye, aki mindenképpen stresszesen és a túlhajszoltságban szeretne kimúlni. Az óra ma már inkább öltözködési kiegészítő, az okosórák szerintem pont erre alkalmatlanok. Egy igényes hagyományos órával mindenkinek saját ízlése szerint meg lehet jelenni és akár évtizedekig működőképes maradhat egy okosóra mindig is egy eldobható valami lesz, a gyártók annak szellemében gyártják, hogy gyorsan elavul és jön az új modell. De ahhoz meg drága, hogy az emberek évente, 2 évente újat vegyenek, arról nem beszélve, hogy a kidobottak ugyanúgy mind elektronikai hulladékként végzik, mint a régi telefonok.

Új hozzászólás Aktív témák