Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz stemplar07 #98 üzenetére

    :D Ez lesz sorban a negyedik LG-m -G2, G4, V20, V50, sőt ha az ezeket megelőző, LG által gyártott Nexust is számolom, akkor ötödik-, de nem azért mert márkafanatikus vagyok, hanem mert igyekszem megfontoltan, ár/érték arányban jót választani. Értelemszerűen, ha komoly gondom, pl. a korábban sokaknál jelentkező bootloop, vagy a kijelző elszíneződése nálam is kijött lett volna, kisebb eséllyel veszek ilyet, de mákom volt, mert kimaradtam a szórásból.

    Két hónapja nézegetek aktívan utódot a V20-nak. Apple, Huawei kilőve. Családon belül van mindkettő, egyik ökoszisztémáját sem szeretem. A Xiaomi Mi 9T PRO nagyon tetszett korrekt árával és a sallangmentes kijelzőjével, de a többeknél jelentkező alkalomszerű forrósodás, indokolatlan merülés és szoftveres bugok végül eldöntötték a kérdést. Jöhetett volna még egy S10, de a kisebb akksi, a punch hole kamera, a lehajló kijelző nekem nem jön be. Nem tudok a V50-nel szemben most olyan ár/értéket felmutató telefont állítani, ami számomra jobbnak bizonyulna. Zenekedvelő vagyok itthon is, így a jó DAC, a jack kimenet a Sennheiser és Beyerdynamic fejhallgatóimhoz sokat nyom a latba, ahogy a bővíthető tárhely, az IP védelem, a második kijelző és a méretesebb akkumulátor is. Remélem, most sem fogok csalódni. :)

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák