Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    válasz kicsipapucs #12207 üzenetére

    Hát igen, rendesen büntet az a proci. :C

    Ez eddig tiszta sor. Elvileg nem a legroszabb lap (giga p35-s3g). A feszjel miatt anyira nem tartok az alsóbb tartományban. Az már a nagyon kihegyezett szituban jelentősebb. Hasonlóan ahogy a távolabbi vs közelebbi memóriaslot is ugye...

    Én már 3 éve is léteztem. :DDD Volt időszak mikor próbáltam segítséget kérni már. Akkor nem nagyon foglalkoztatok ezzel, írtam is a szaktopikba de megoldást nem lett. :(
    Van itthon néhány 775-ös proci amiket jól meg kéne járatni mint egy wfts ladát. :DDD
    Azért hardcore dolgokra ne gondolj, eddig a softmodig mentem el azzal is csak néhány kísérlet erejéig a vga-val. Hirtelen ezt az eredményt találtam: [link] Ez egy laza beállítás volt sima légen. Ennél ment picit feljebb is a kártya, 1360/1800-ig simán vízzel. Utána jött az agymenés és kezdtem fejleszteni a dolgokat... Na nem nagyon. Egy kezdeti verzióval elértem az időleges negatív tartományt -10-15 fok. És itt már a hardver volt a korlát sajnos. Ezután már nem foglalkoztam a dologgal nagyon, mert a közösség gyakorlatilag felbomlott és én magamtól meg nem tudtam ezeket megoldani.

    #12209 kicsipapucs: Nagyon komoly. Esetleg egy nem teljesen leélt rex? Azok ha jól rémlik jó kis lapok...
    Majdnem olyan legendák mint a commando a cedar alá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák