Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz MaCS_70 #46 üzenetére

    Az első két példád tökéletes illusztrációja annak, miért keltem ki az első hozzászólásomban magamból, és miért állítottam azt, hogy szerintem NINCS helye az iskolai életben egy közösségi oldalnak. Erőszakosan rád nyomják idővel, ha akarod, ha nem. Ez tekinthető diszkriminációnak is, amire a kedves szülők és a porontyaik is sz@arhatnak, az iskolának és a tanárnak viszont kifejezetten tilos. Minden iskolában van valamilyen szintű informatikus, üzemeltessen belsős honlapot, és ott osszák meg a tancik a tananyagot és iskolai híreket, extra információkat. Ha nem tud összeütni egy Joomla weboldalt akár egy informatika tanár is, adja vissza a papírját, és köpjön a tükörre. A diákok meg talán meg tudnak már nyitni egy weboldalt a facse mellett is. Ha holnap a Tanárnéni kitalálja (netán az osztály 2-3 menője), hogy a FB már sz@r, és legyen inkább iMessage meg iCloud, akkor mindenki vesz majd ájfónt a gyereknek, mert most épp ott zajlik az élet? Hagyjuk már.

    A harmadik példád meg arra jó, hogy bizonyítsa, mennyire kockázatos, hogy egyetlen szolgáltatásra építenek az emberek mindent az életükben. Ha ez megszűnne, mi lenne, senki nem menne kirándulni, vagy mi? Diszkrimináció, szintén. Persze, igazad van, az illető nem halna bele egy FB proilba, mint ahogyan Ti sem, hogy dobjatok neki egy nullforintos SMS-t, ha akció van. Mindegy, ez már szubjektív értékrend, vedd úgy, hogy csak egy megjegyzés volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák