Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz eldiablo #17 üzenetére

    Én megértem, hogy most "sztájlis" szidni a SE-t mint anno a Nokiát,
    Ha valaki szart (sem) csinál és erre egyre többen rájönnek plusz ennek hangot is adnak az divatból fikáz.. aham értem.
    Én emlékszem amikor a Nokia nem tudott normális kijelzővel ellátott modelleket kidobni és aki akkor szidta őket az divatfikázó volt.Miért is?Ha szar akkor szar.attól hogy ezt sokan látják és sokan hangot adnak véleményüknek attól ezt divatból teszik?Ha van egy egyértelmű tény amit a legtöbb ember lát és leírja a véleményét akkor az valóban csak azért lehet mert megy a többiek után a csordaszellem jegyében? nem hiszem.
    egyébként ha ez divat akkor én nagy divatdiktátor vagyok mert én eléggé egyedül voltam anno a véleményemmel hogy nem lesz ez így jó amit a SE csinál. érdekes módon ma már nem ez a helyzet...
    a Nokia az N96tal verte ki a biztosítékot már bejelentéskor írtam hogy ha igazak a pletykák és így adják ki az semmit nem fog érni... akkor is le lettem szólva linkelték a fícsörlistát és hogy "hogy mondhatok ilyen hülyeséget..." és tessék.Az N96 koporsójában az utolsó szög az i8510.

    Az X1 vitába ne menjünk bele, a véleményem változatlan

    A németországi gyárat ne keverjük ide, a pénzéhség nem egyenlő a kényszerből, a bevételek hiánya miatti muszájból bevezetett leépítéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák