Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz asadasad22 #14 üzenetére

    egyértelmű, hogy egy symbian telefon kezeli a .txt-t, de már nem csak a symbian telefonról beszéltem (s40-es készülékekbe is betehetnék, ha már 30-40k-ba kerülnek). Tényleg könnyen le lehet kapni egy symbianos kiegészítő progit, hogy lehessen BT-on keresztül vezérelni a készüléket, hogy lehessen panorámaképet készíteni, hogy lehessen a "vakut" lámpaként használni. Csak miért nincsenek ezek alapba fent a készülékeken. (A 9.2-t már nem ismerem, abban lehet, hogy már ezek megvannak)

    Egyik ismerősöm elment és - mivel mindig Nokiája volt - kért egy jó készüléket. Javasolták neki a 6120-at, megvette. Három hét múlva elcserélte, mert ő nem akart gyorsan leszedni programokat, csak használni. Sikerült neki találni egy Nokiát, amiben minden megvolt, amit akart, ezért maradhatott a Nokiánál (nem is akartam róla lebeszélni).

    Remélem érted a morgolódásomat. Ugyanaz, mint a tesztek esetében, amikor pl egy PDA-t vizsgálnak. Egyértelmű, hogy sok program elérhető ingyenesen, de mennyivel jobb egy E-ten-t tesztelni, mint egy Airist, amin nincsenek meg a progik, csak a lehetőség, hogy felteheted.

    Nehogy azt hidd, SE-ban sem találtam még ideális telefont magamnak...

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák