Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Lirion #157 üzenetére

    De miért faj neked a retina HD felbontás elnevezés istenem? Olvasson utána ha akar, az Apple oldalán le van írva világosan mi az. A micro USB egy gusztustalan cucc. Az 1 hetes telefonomba beleszakadt, szerencsére gariban javitottak, de igényesen kialakított mUsB-t sosem lattam. Amelyet a lightning kicsit kényelmesebb, éjszaka nem kell figyelnem hogy all az a szar.

    Emellett a nanosim a legjobb dolog a világon. Itthon ollóval levagdostam magamnak, mert szombaton nem tudtam céges meghatalmazást szerezni (amúgy ingyen cserélik), es vettem 300-ért 2 atalakitot, amit a tarcamban tartok, tehát most a 3GS-t is probléma nelkul használom NanoSIM-el.

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Lirion #157 üzenetére

    LG: Quantum Display

    Samsung: Quad HD SuperAmoled display

    Ezekkel a fantázia nevekkel gondolom semmi bajod nincs, ugye?

    Hogy egyebeket is említsek: (nem kijelző)

    HTC BoomSound... HTC UltraPixel...

    A legtöbb embert kurvára nem érdekli hogy milyen felbontású a kijelzője, elhiheted, menj végig az utcán, 10ből 9 ember nem fogja tudni hogy milyen kijelző van a telefonjában. Ha pedig felmész az Apple weboldalára az adott készülék Specifications oldalán minden technikai információt megtalálsz, de nyilván neked tökmind1, teljesen mind1 mivan csak szarozni tudd az Applet, akármit csinálna nem lenne neked jó. :)

    Nem tudom mitől szomorú, nekem jó, kb sosincs file küldési problémám, és ha az emberek boldogok a telefonjukkal, akkor se tudom miért baj hogy nem Android készüléket használnak, de ebből is látszik hogy itt nem a sok iPhone user az elvakult fanatikus hanem pont az olyan emberek mint Te! Te nem látsz túl a zöld roboton, és nem tudod elképzelni sem, hogy valakinek nagyon is megfelelő az iPhone. Szerintem nálad vannak komoly bajok amiért bejársz olyan termékek topikjába fikázódni meg kötekedni amik nem is érdekelnek téged, mert szerinted azok szarok.

Új hozzászólás Aktív témák