Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz daninet #35 üzenetére

    Ja, én nem szoktam takatítani, csak azért az sem volt oké, hogy az első lollipoppal gyakorlatilag a semmi elrágott 3GB ramot.
    Egyébként akárhogy szidják, bírja ez a multitaskingot, ami nálam nem abban nyilvánult meg, hogy csak stagnál 3 dolog a háttérben, hanem Sketchbookban rajzoltam, közben 1080p-ben rögzítettem, ment a zene, meg a böngésző vagy öt tabbal bent volt a háttérben.
    Persze izzott a vas, de azért csak bírta.:D

    janeszgol:
    -Biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz a 6-os, csak az a bibi, hogy baromi drágák lettek a Samu flagshipek is.
    Nyilván ne fillérekért dobálják, de lassan közelebb lesz a nyitóár a 300k-hoz, mint a 200-hoz.
    A másik szívfájdalmam, hogy bár minden modell fejlődött, csak ezt úgy, hogy mellette indokolatlanul kikukáztak néhány dolgot, lsd.: infra, bővíthetőség.
    Nálam emiatt konkrétan kiesett a Note 5, az S6 dizájnja pedig bár bejön, mert kétség kívül Szép telefon, de a Note-ot mégis markánsabban el kellene választani.
    Az első amit kukáznék, az az üveg hátlap, ami baromi dekoratív egész addig amíg hozzá nem érsz.
    Legyen inkább bőr, vagy műanyag, matt fém, csak ne üveg.

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák