Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz carl18 #222 üzenetére

    Bocsánat,hogy belekötök, de inkább a reaktor zóna van a képen. Amúgy jóadag láva szerű cucc lett belőle, a film szerint nem?

    Amúgy, én azért írtam az ásott alagutat az erőmű alá, hogy mint Cifu is említette, oké hogy felül ott a szarkofág, alul? nyilván ott a talajvíz, bizonyos mélységben, persze nyilván erre is vannak és voltak követelmények, az erőművek építésekor, hogy milyen vastag, magas alapra kell építeni. közte szigetelés valami, csak hát az az izzó láva, az más tészta tud lenni nem?

    Nyugodtan torkoljatok le ha hülyeséget írnék. De rettenetesen érdekel a téma!

    Még egy megjegyzés Gyatlovot illetően. Ha nem is a kinevezés, de azért szerintem föntről is jött ott nyomás. Ismerjük a mikénteket, stereotípiákat… Persze ez nem menti fel a szakmai teljes hanyagság vagy nemtörődömség alól. Ő neki is kellett tudnia, hogy akkora reaktorteljesítmény mellett kár elkezdeni is.
    Meg, hogy még el is hangzik, hogy a nulláról kb 24 óra kell mire újra visszaáll a reaktorteljesítmény. Gondolom ez is a XENON miatt van.

    Még ezt a videót is ajánlom a figyelmetekbe:
    https://www.youtube.com/watch?v=75mqCXoPUFU

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák