Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Szakiii #128 üzenetére

    Szerintem várható az, hogy még drágábbak lesznek a csúcskészülékek. Mint a Notebookoknál is megfigyelhető. Vannak értelmesek 300k alatt, de igazán felette jelenik meg a minőség.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • #52588800

    törölt tag

    válasz Szakiii #128 üzenetére

    Látod, van akiknek nem számít a pénz. Akiknek meg számít, majd megveszik, mikor olcsóbb lesz.

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz Szakiii #128 üzenetére

    "a buta emberek maguknak generaljak ezt a magas arat"
    Érdekes szemlélet, telefon alapján megítélni az embereket...És rohadjon meg mindenki hogy nem trabantot vesz, ezért drága a BMW. Pedig a trabant is elvisz A -ból B -be, csak ugye egy BMW mégis más élmény. De egy Suzuki is. Szóval mindenki bZi aki nem trabanttal jár?

    "kell az onigazolas hogy sajat kedvelt markad a legjobb es mindenhol verzo szemekkel ezt nyomatod"
    Hahóóóó ez egy Apple topic. Kik is akarnak itt önigazolni? Sajnos az Android tábor akarja folyton bizonyítani, hogy szeretett márkájuk jobb BÁRMINÉL. Mást se hallani minden topicban, mint hogy a kínai is ugyanezt tudja csak 10-ed áron...Vagy hogy a Samsung sokkal olcsóbb és jobb is, csak épp az marad ki a képletből hogy start után fél évvel, mert megjelenéskor ugyan olyan drága...

    "Ez a cikk annyit mutat a jovokepbol hogy ez az ar standard lesz, ez tenyleg olyan jo?"
    Ja értem. Az Apple hibája hogy mindenki drágít...Netán karteleznek a telefongyártók? Milyen érdekes, a Vertu minden volt csak nem olcsó, de a Nokia mégsem olyan drágán adta a telóit. Nem is értem a párhuzamot. A Samsung szarabbul érzi magát ha "jobb minőséget" olcsóbban ad mint az Apple? Minden annyiba kerül amennyiért eladható. Hidd el, ha a Samsung az S9 -et 1100$ -on nyitja, akkor is sokan megveszik, tehát eladható. Akkor remélem a Samsung fanokat is leBzizod. Ja mégse, mert az ugye innováció, és "jobb" mint az X tehát "jogos" a felár...sőt, egyenesen megéri, inkább S9 1100$ -ért mint X 1000$ -ért...

    [ Szerkesztve ]

  • #40359168

    törölt tag

    válasz Szakiii #128 üzenetére

    Hát nem tudom, a nyugat-európai, kanadai, japán meg USA-ban élő ismerőseim semmi önigazolást meg önmegvalósítást nem társítanak a szifonhoz. Megszokták, időnként váltanak a frissebbre, olyan természetes módon használják, mint én a bő 200.000-et futott autómat. BTW ez az autó nekem bevált, hazavisz a kiccsaládhoz, kényelmesen elviszek benne, akit-amit ahová akarok gond nélkül, és útközben nem a BMW-seket meg a merciseket, audisokat szidom, max a bunkó vezetőket, üljenek bármiben.

  • doooo

    veterán

    válasz Szakiii #128 üzenetére

    Azt azért ne felejtsd el, hogy a belerakott technológiák is egyre drágulnak, nyilván mert azokra is van nagy kereslet, de nyilván azért is mert egyre komolyabb dolgokra képesek. Tehát a hype generálja egy bizonyos magasságba az árakat, de a technológiai "vívmányok" még rátesznek egy lapáttal. Akkor még közbejöhetnek olyan dolgok mint a memóriák áremelkedése, különböző természeti és/vagy emberi közbenjárások útján... Vagy a világ minden pontján elérhető márkakereskedések/szervizek üzemeltetése, amit létre kell hozni, fenn kell tartani. R&D. És még biztosan számtalan dolog. Tehát szerintem komplexebb az áremelkedés, egy tényezőn (legyenek most a hype-olók) jóval tovább mutat a dolog. Mindez generalizálva értendő, nem csak Apple-re.
    De egyébként ha nem nyomják le megfelelő módon az emberek torkán az iPhone-ok marketingjét az elején, most nem lenne ekkora a hype, tehát valamit csak jól csináltak... Nem kapnak rá mindenre a tömegek, jól mutatja a sok besült ötlet, befuccsolt gyártó, stb, de van akik ügyesebbek, és sikeresekek lesznek mint pl. az Apple, vagy a Samsung, vagy akár a Huawei.

    "...azért drágít mert amíg örülünk annak hogy ilyen drágán is elkel 15 millió addig természetes hogy emelni fog."
    Ez pedig pontosan így van, hát hülye lenne bárki is ellenkezőleg tenni. Ettől függetlenül, még mindig azt mondom, hogy sok tényező játszhat közre.

Új hozzászólás Aktív témák